Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

10км Комплект от 2бр 10G SFP+ модули, WDM, SM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink Комплект SFP+ модули за оптична връзка до 10км и скорости до 10 Gbps. Модулите са SingleMode с LC конектор, използват едно влакно и са „cisco съвместими“, така че са съвместими с почти всички активни устройства включително MikroTik.

ML-S+3327-10 е с Tx 1330 / Rx 1270nm 

ML-S+2733-10 е с Tx1270 / Rx 1330nm

 

  • Марка:
  • Код: ML-S+3327-10
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) LC

General

Compatibility:  Cisco

Optics

Format:  SFP+
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1330 / 1270 and 1270 / 1330
Distance [km]:  10
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

GESP+POE-IN

GESP+POE-IN

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
POE-PAN24 - POE Панел 24 порта, 1U за РАК 19"

POE-PAN24 - POE Панел 24 порта, 1U за РАК 19"

Цена без ДДС: 86.00лв.
Цена с ДДС: 103.20лв.
POE-PAN12 - POE Панел 12 порта, 1U за РАК 19"

POE-PAN12 - POE Панел 12 порта, 1U за РАК 19"

Цена без ДДС: 48.00лв.
Цена с ДДС: 57.60лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
PowerBeam M5 400

PBE-M5-400 - PowerBeam M5 400

Цена без ДДС: 145.00лв.
Цена с ДДС: 174.00лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.