Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Комплект от 2бр 10G SFP+ модули, WDM, SM, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink Комплект SFP+ модули за оптична връзка до 10км и скорости до 10 Gbps. Модулите са SingleMode с LC конектор, използват едно влакно и са „cisco съвместими“, така че са съвместими с почти всички активни устройства включително MikroTik.

ML-S+3327-10 е с Tx 1330 / Rx 1270nm 

ML-S+2733-10 е с Tx1270 / Rx 1330nm

 

  • Марка:
  • Код: ML-S+3327-10
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 130.00лв.
Цена с ДДС: 156.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:  (1) LC

General

Compatibility:  Cisco

Optics

Format:  SFP+
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1330 / 1270 and 1270 / 1330
Distance [km]:  10
Transfer type:  WDM

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:  -10 up to 70

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Нови продукти

CRS309-1G-8S+IN

CRS309-1G-8S+IN

Цена без ДДС: 393.00лв.
Цена с ДДС: 471.60лв.
AF60-LR - airFiber 60 LR

AF60-LR - airFiber 60 LR

Цена без ДДС: 780.00лв.
Цена с ДДС: 936.00лв.
KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

Цена без ДДС: 152.00лв.
Цена с ДДС: 182.40лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.