Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Мрежов UTP Кабел SeaMAX, cat 5E 4P 24AWG PVC

Кабел UTP, Cat 5E, 305m

проводник: изцяло меден
изолация: HDPE
диаметър: 0.50± 0.05 mm
Обвивка: PVC(RoHS съвместима)
Номинален диаметър на кабела (mm): 5.0± 0.3
Стандарт: ISO/IEC11801

СПЕЦИФИКАЦИЯ

    Код: SM24AWG
  • Тегло: 9.500 кг
Цена без ДДС: 90.00лв.
Цена с ДДС: 108.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 12.51лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Вид:   Ролка
Тип:   UTP
Категория:   Cat 5e
Дължина:   305 m
Файл Информация
DatasheetSeaMax [PDF, 354.48 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.