Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Мрежов UTP Кабел SeaMAX, cat 5E 4P 24AWG PVC

Кабел UTP, Cat 5E, 305m

проводник: изцяло меден
изолация: HDPE
диаметър: 0.50± 0.05 mm
Обвивка: PVC(RoHS съвместима)
Номинален диаметър на кабела (mm): 5.0± 0.3
Стандарт: ISO/IEC11801

СПЕЦИФИКАЦИЯ

    Код: SM24AWG
  • Тегло: 9.500 кг
Цена без ДДС: 90.00лв.
Цена с ДДС: 108.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 12.51лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Вид:   Ролка
Тип:   UTP
Категория:   Cat 5e
Дължина:   305 m
Файл Информация
DatasheetSeaMax [PDF, 354.48 KB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.