Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Sleeve30

The Sleeve30 kit for our mANT30 parabolic antenna will enhance point-to-point link performance by reducing noise and will also reduce impact on adjacent RF devices by removing the side radiation from the antenna.Sleeve30 Kit also reduces wind load and protects antenna reflector and feed from harsh environment, improving PtP link sustainability. Sleeve30 shell is made of corrosion resistive, lightweight aluminum; front cover has excellent RF signal transparency. Includes aluminum shell, front cover, fasteners, silicone sealant

  • Марка:
  • Код: Sleeve30
  • Тегло: 5.000 кг
Цена без ДДС: 133.00лв.
Цена с ДДС: 159.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.