Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PS/2 keyboard - mouse splitter

PS/2 keyboard - mouse splitter:
There are two types of splitters on the market. ALIX.1C has the keyboard as primary pinout, most notebooks have the mouse as primary. Incorrect connection will cause the BIOS to hang. These cables have been lovingly hand painted to mark the correct connection for ALIX (green = mouse, lilac = keyboard)...

  • Марка:
  • Код: PS2-SPLIT
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 7.00лв.
Цена с ДДС: 8.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
PS/2 keyboard - mouse splitter:
There are two types of splitters on the market. ALIX.1C has the keyboard as primary pinout, most notebooks have the mouse as primary. Incorrect connection will cause the BIOS to hang. These cables have been lovingly hand painted to mark the correct connection for ALIX (green = mouse, lilac = keyboard)...

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.