Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

PIGTAIL SC/UPC 900UM 1.5M G657A

Pigtail SC/UPC 900UM 1.5M G657A
Insertion loss: 0,05dB
Return loss: 52,1 dB

    Код: SC/UPC1.5
Цена без ДДС: 2.00лв.
Цена с ДДС: 2.40лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

HLT-S30/22X

HLT-S30/22X

Цена без ДДС: 420.00лв.
Цена с ДДС: 504.00лв.
HLT-S30/12X - Mоторизирана PTZ камера 1.3MPix

HLT-S30/12X - Mоторизирана PTZ камера 1.3MPix

Цена без ДДС: 389.00лв.
Цена с ДДС: 466.80лв.
IPC-EB5400 - Вандалоустойчива Панорамна IP Камера 180º 4Mpix

IPC-EB5400 - Вандалоустойчива Панорамна IP Камера 180º 4Mpix

Цена без ДДС: 323.00лв.
Цена с ДДС: 387.60лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.