Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S+31DLC10D - SFP+ модул, 10G интерфейс, до 10км, LC конектор

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S+31DLC10D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 218.00лв.
Цена с ДДС: 261.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Data Rate - 10G
Distance - up to 10km
Mode - SM
Wavelength - 1310nm
Connector - LC
Format - SFP+
Файл Информация
Брошура: SFP2-131002143530 [, 0 B]

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.