Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

US-8-150W - UniFi PoE Суич

US-8-150W е Управляем PoE+ Гигабитов Суич със SFP. Безвентилаторният UniFi® Switch осигурява тиха и мощна работа със своите 10 независими комутиращи порта. Споделяйки общо 150W PoE, осемте Gigabit Ethernet порта предлагат 802.3af / при PoE + или 24V пасивно PoE, а двата SFP порта предлагат оптична връзка до 1Gbps. Включени са крепежни елементи за стенен монтаж и монтаж на бюро / рафт.

Sleek Design and Management - Компактният UniFi Switch може да бъде поставен на работния плот и да се интегрира с UniFi Controller за централизирано управление на UniFi устройствата.

Advanced Enterprise Switching - US-8-150W поддържа 802.1X authentication, dynamic and static VLAN tagging, port isolation, storm control, and guest control.

Подходящ да захранва и комутира UniFi AP: UAP-AC-LiteUAP-AC-LRUAP-AC-PRO-EUAP-AC-MUAP-AC-M-PRO

СПЕЦИФИКАЦИЯ

КРАТКА ИНСТРУКЦИЯ

Цена без ДДС: 329.00лв.
Цена с ДДС: 394.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

US-8-150W

Dimensions - 235 x 43 x 204 mm (9.25 x 1.69 x 8.03")

Weight - 1.65 kg (3.67 lb)

Networking Interfaces:         (8) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports

                                              (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports

Management Interface Ethernet - In-Band

Total Non-Blocking Throughput - 10 Gbps

Switching Capacity - 20 Gbps

Forwarding Rate - 14.88 Mpps

MAC Address Table - 16384

Maximum Aggregations - 6

Monitoring Sessions - 1

Maximum VLANs - 255

Power Method - 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input

Power Supply - AC/DC, Internal, 150W DC

Max. Power Consumption:    Including PoE Output - 150W,  Excluding PoE Output - 20W

LEDs Per Port:

RJ45 Data Ports - PoE, Speed/Link/Activity

SFP Data Ports - Speed/Link/Activity

Sound Level - 0.5 dBr (Fanless)

ESD/EMP Protection Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV

Shock and Vibration: ETSI300-019-1.4 Standard

Operating Temperature :-5 to 40° C (23 to 104° F)

Operating Humidity: 5 to 95% Noncondensing

Certifications: CE, FCC, IC

PoE+ Per Port

PoE Interfaces -      PoE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)

                                24VDC Passive PoE - (Pins 4, 5+; 7, 8-)

Max. PoE+ Wattage per Port by PSE - 34.2W

Voltage Range 802.3at Mode - 50–57V

Max. Passive PoE Wattage per Port - 17W

24V Passive PoE Voltage Range - 20-27V

Файл Информация
US-8-150W_QSG [PDF, 5.51 MB]
UniFi_PoE_Switch [PDF, 3.76 MB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.