Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG - 10G 16-Port Managed Aggregation Switch. US-16-XG допълва вашата UniFi екосистема, като централна точка с комутиращ капацитет от 320 Gbps.

• (12) 1G/10G SFP+ Ports

• (4) 1G/10G RJ45 Ports

• (1) RJ45 Serial Console Port

• Non-Blocking Throughput: 160 Gbps

• Switching Capacity: 320 Gbps

• Forwarding Rate: 238.10 Mpps

• Rack Mountable with Mount Brackets (Included)

• DC Input Option (Redundant or Stand-Alone)

КРАТКА ИНСТРУКЦИЯ

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

US-16-XG

Dimensions  - 443 x 221 x 43 mm (17.44 x 8.70 x 1.69")

Weight With Mount Brackets - 2.71 kg (5.97 lb)

Enclosure Characteristics - SGCC Steel

Total Non-Blocking Throughput - 160 Gbps

Switching Capacity - 320 Gbps

Forwarding Rate - 238.10 Mpps

Max. DC Power Consumption - 36W (Excludes SFP/SFP+ Modules)

Power Method:                                         AC                                                            DC

                                         100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input                DC 56W, 57 to 20V, with                                                                                                                           48/24VDC Terminal Block

Supported Voltage Range:             100 to 240VAC                                               57 to 20VDC

Power Supply - AC/DC, Internal, 56W DC

LEDs Per Data Port - Speed/Link/Activity

Sound Level*                   Fan Level 0                Fan Level 1                Fan Level 2                Fan Level 3

                                           1.0 dBr                    10.7 dBr                    12.2 dBr                     12.8 dBr

Networking Interfaces - (12) 1/10 Gbps SFP+ Ethernet Ports

                                          (4) 1/10 Gbps RJ45 Ethernet Ports

Management Interface - (1) RJ45 Serial Port Out-of-Band, Ethernet Ports In-Band

Certifications - CE, FCC, IC

Rack Mount - Yes, 1U High

ESD/EMP Protection Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV

Operating Temperature: -5 to 40° C (23 to 104° F)

Operating Humidity: 5 to 95% Noncondensing

Shock and Vibration: ETSI300-019-1.4 Standard

Файл Информация
UniFi_Switch_US-16-XG_DS [PDF, 3.89 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.