Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

PrismAP-5-90, Секторна Антена за PS-5AC - 90°

PrismAP-5-90 - 90 ° секторна антена с RF изолация за PrismStation и IsoStation

Проектиран за повишаване на ефективността при съвместен монтаж - Co-Location

Двулинейна поляризация

Цена без ДДС: 128.00лв.
Цена с ДДС: 153.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

PrismAP-5-90

Dimensions - 152.1 x 186.8 x 113.2 mm (5.99 x 7.35 x 4.46")

Weight - 920 g (32.45 oz)

Supported Frequency Range - 5.15 - 5.85 GHz

Gain - 13 dBi

HPOL Beamwidth - 90°

VPOL Beamwidth - 90°

Elevation Beamwidth - 45°

Maximum VSWR - 2:1

Wind Survivability - 200 km/h (125 mph)

Wind Loading - 46 N @ 200 km/h (10.3 lbf @ 125 mph)

Polarization - Dual-Linear

Cross-Pol Isolation - 17 dB

Файл Информация
PrismAP_DS [PDF, 4.6 MB]

Нови продукти

CRS112-8P-4S-IN

CRS112-8P-4S-IN

Цена без ДДС: 259.00лв.
Цена с ДДС: 310.80лв.
LAP-GPS

LAP-GPS

Цена без ДДС: 159.00лв.
Цена с ДДС: 190.80лв.
S+RJ10 - 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.
S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

S-31DLC20D - SFP 20km Single Mode, with DDM

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.