Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PrismAP-5-90, Секторна Антена за PS-5AC - 90°

PrismAP-5-90 - 90 ° секторна антена с RF изолация за PrismStation и IsoStation

Проектиран за повишаване на ефективността при съвместен монтаж - Co-Location

Двулинейна поляризация

Цена без ДДС: 128.00лв.
Цена с ДДС: 153.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

PrismAP-5-90

Dimensions - 152.1 x 186.8 x 113.2 mm (5.99 x 7.35 x 4.46")

Weight - 920 g (32.45 oz)

Supported Frequency Range - 5.15 - 5.85 GHz

Gain - 13 dBi

HPOL Beamwidth - 90°

VPOL Beamwidth - 90°

Elevation Beamwidth - 45°

Maximum VSWR - 2:1

Wind Survivability - 200 km/h (125 mph)

Wind Loading - 46 N @ 200 km/h (10.3 lbf @ 125 mph)

Polarization - Dual-Linear

Cross-Pol Isolation - 17 dB

Файл Информация
PrismAP_DS [PDF, 4.6 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.