Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Алуминиева кутия за външен монтаж

Алуминиева кутия за външен монтаж. подходяща за инсталация на всички модели MikroTik рутер бордове или друга комуникационна техника. В комплект с вътрешни крепежни елементи за фискиране на борда, щуцер, тапи и външни крешежи за монтаж към тръба. Вътрешни размери: 25,5 х 20,0 х 8,0 [cm] Тегло: 1,5кг

Цена без ДДС: 42.00лв.
Цена с ДДС: 50.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Алуминиева кутия за външен монтаж. подходяща за инсталация на всички модели MikroTik рутер бордове или друга комуникационна техника. В комплект с вътрешни крепежни елементи за фискиране на борда, щуцер, тапи и външни крешежи за монтаж към тръба. Вътрешни размери: 25,5 х 20,0 х 8,0 [cm]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.