Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

NS-5ACL, NanoStation AC Loco

NS-5ACL е компактно радио устройство за външен и вътрешен монтаж с висока производитеклност при преноса на данни използващо airMAX® AC технология и отделно WiFi радио за настройка и управление.

Loco AC разполага с пордобрена защите срещу ESD - Електростатичен разряд. Устройството работи с airOS 8 осигуряваща мощни функции, включително поддръжка на протокола airMAX® ac, анализ на RF в реално време и съвсем нов дизайн за подобрена използваемост.

Захранващ PoE адаптер не е включен в комплекта, може да се ползва 24GPOE или сходен - 24V 0,5A Gigabit.

 

Цена без ДДС: 85.00лв.
Цена с ДДС: 102.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Файл Информация
NanoStation_AC_DS [PDF, 6.5 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.