Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HFW1220D-0360B - HDCVI Камера 2.1MP 3.6мм

2.1 Megapixel True Day&Night HDCVI водоустойчива 4в1 булет камера или FullHD 1080P(1920x1080). Кадри 25fps@1080P(1920x1080); 25/50fps@720P (1280x720), 1/2.9”(1985x1105) SONY Exmor CMOS сензор с висока светлочувствителност, процесор Dahua Cannon ISP. Интелигентно IR осветление до 80 метра. IR cut Filter,0.05Lux@F1.2(AGC ON), 0Lux IR on, фиксиран обектив 3.6mm с хоризонтален ъгъл 82.8º. OSD меню управляемо по коаксиален кабел. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Темп. oт -40ºC ~ +60ºC, DC12V, max 4.5W. Съвместима съединителна кутия PFA122 и PFA135. Алуминиев корпус за външен монтаж. IP67.

  • Марка:
  • Код: HAC-HFW1220D-0360B
  • Тегло: 0.900 кг
Цена без ДДС: 102.00лв.
Цена с ДДС: 122.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.