Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HDW1220EM-A-S3-0360B - HDCVI Camera 2.1MP 3.6мм

2.1 Megapixel True Day&Night HDCVI водоустойчива 4в1 куполна камера или FullHD 1080P (1920x1080). Кадри 25fps@1080P(1920x1080); 25/50fps@720P (1280x720), 1/2.9”(1985x1105) SONY Exmor CMOS сензор с висока светлочувствителност, процесор Dahua Cannon ISP. Интелигентно IR осветление до 50 метра. Вграден микрофон. OSD меню управляемо по коаксиален кабел. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Темп. oт -30C ~ +60C, DC12V, Max 2.9W. Размери Ф106mmx94mm.  Метален корпус за външен монтаж, степен на защита IP67. Фиксиран обектив 3.6mm с хоризонтален ъгъл 82.8, черен/бял корпус.

 

Опцияс фиксиран обектив 2.8mm с хоризонтален ъгъл 106º, черен/бял корпус.

 

 

 

  • Марка:
  • Код: HAC-HDW1220EM-A-S3-0360B
  • Тегло: 0.600 кг
Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.