Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HFW1200RVF-IRE6-S3 - HDCVI 2MP Camera 2.7-12мм

2 Megapixel True Day&Night HDCVI водоустойчива 4в1 камера или 1080P(1920x1080)/25FPS), 1/2.7” OV2710-1E CMOS progressive сензор, Dahua Cannon ISP, интелигентно IR осветление до 60 метра, механичен IR cut Filter,

0.05Lux@F1.4(AGC ON), 0Lux IR on, варифокален обектив 2.7-12mm с хоризонтален ъгъл 99º-37º. OSD меню управляемо по коаксиален кабел от HCVR рекордери или UTC контролер PFM820. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Темп. oт -40ºC ~ +60ºC, DC12VÅ}25%, Max 9.2W. Съвместима съединителна кутия PFA122 и PFA135. Алуминев корпус за външен монтаж със степен на защита IP67.

  • Марка:
  • Код: HAC-HFW1200RVF-IRE6-S3
  • Тегло: 0.700 кг
Цена без ДДС: 129.00лв.
Цена с ДДС: 154.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.