Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HAC-HDW1000M-0280B-S3 - HDCVI Камера 1МП

1 Megapixel True Day&Night HDCVI куполна камера или 720P (1280x720)/ 25FPS, 1/4” OV9732 CMOS progressive сензор, Dahua Cannon ISP, интелигентно IR осветление с обхват до 30 метра, Microcrystalline LED с по-висока ефективност, IR cut Filter, 0.05Lux@F2.0, 0Lux IR on, фиксиран обектив 2.8mm с хоризонтален ъгъл 83.4º, DWDR, AWB, AGC, BLC, 2D-DNR. OSD меню управляемо по коаксиален кабел от HCVR рекордери или UTC контролер PFM820. Възможност за превключване в TVI/AHD/CVBS режим. Работна температура:-40C~60C, Захранване: DC12V}25%/Max2.8W. Съвместими монтажни аксесоари PFA121,PFA13A и PFB204W, PFA106+(PFB305W/PFB220C+PFA117), PFA150, PFA151, PFA152-E. Метален корпус за външен монтаж, IP67.

  • Марка:
  • Код: HAC-HDW1000M-0280B-S3
  • Тегло: 0.350 кг
Цена без ДДС: 47.00лв.
Цена с ДДС: 56.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.