Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Dahua HCVR5116HS-S3

H.264 16(24)-канално) HDCVI трибридно цифрово записващо устройство (DVR);

Резолюция 1080P (1920x1080) - скорост на запис 200 кад./сек или 1080N(960x1080)/720P (1280x720) - скорост на запис 400 кад./сек.

Поддържа 16 HDCVI, IP или аналогови камери в произволна комбинация. Възможност за добавяне на до 8 IP камери (16+8) до 5Mpix, 16 CVI/аналогови видео входове с автоматично разпознаване, 1 RCA аудио входа/1 RCA аудио изход, запис на 16 канал звук по коаксиал(HDCVI канал), VGA/HDMI изходи, твърд диск до 1бр. SATA / до 8TB диск/.

  • Марка:
  • Код: HCVR5116HSS3
  • Тегло: 2.000 кг
Цена без ДДС: 407.00лв.
Цена с ДДС: 488.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.