Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 3км

  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 3km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel

    Код: SFPGGS3
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 60.00лв.
Цена с ДДС: 72.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

S+RJ10 - 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

S+RJ10 r2- 6-speed RJ-45 module for up to 10 Gbps

Цена без ДДС: 91.00лв.
Цена с ДДС: 109.20лв.
PBE-5AC-ISO-Gen2 - PowerBeam AC Gen2 ISO

PBE-5AC-ISO-Gen2 - PowerBeam AC Gen2 ISO

Цена без ДДС: 207.00лв.
Цена с ДДС: 248.40лв.
USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway Pro

USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway Pro

Цена без ДДС: 452.00лв.
Цена с ДДС: 542.40лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 114.00лв.
Цена с ДДС: 136.80лв.
LiteBeam M5, 23dBi

LiteBeam M5 23dBi, LBE-M5-23 - Цена!

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.