Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 3км

Комплект SFP BiDi модули GigaStream за оптични връзки до 3км. Съвместими с MikroTik.

Тип: Single Mode

Конектор: SC

  • Марка:
  • Код: SFPGGS3
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 60.00лв.
Цена с ДДС: 72.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 3km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel

Нови продукти

CRS309-1G-8S+IN

CRS309-1G-8S+IN

Цена без ДДС: 393.00лв.
Цена с ДДС: 471.60лв.
AF60-LR - airFiber 60 LR

AF60-LR - airFiber 60 LR

Цена без ДДС: 780.00лв.
Цена с ДДС: 936.00лв.
KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

Цена без ДДС: 152.00лв.
Цена с ДДС: 182.40лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.