Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 3км

  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 3km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel

    Код: SFPGGS3
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 60.00лв.
Цена с ДДС: 72.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

RB4011iGS+RM

RB4011iGS+RM

Цена без ДДС: 288.00лв.
Цена с ДДС: 345.60лв.
NanoStation AC, NS-5AC

NanoStation AC, NS-5AC

Цена без ДДС: 196.00лв.
Цена с ДДС: 235.20лв.
US-8-150W - UniFi PoE Суич

US-8-150W - UniFi PoE Суич

Цена без ДДС: 333.00лв.
Цена с ДДС: 399.60лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

Цена без ДДС: 112.00лв.
Цена с ДДС: 134.40лв.
LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.