Език: BG
Валута: BGN
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 20км

Комплект SFP BiDi модули GigaStream за оптични връзки до 20км. Съвместими с MikroTik.

Тип: Single Mode

Конектор: SC

  • Марка:
  • Код: SFPGGS20
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 70.00лв.
Цена с ДДС: 84.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 20km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel
Файл Информация
SFP-BIDI-DataSheet [PDF, 437.02 KB]

Нови продукти

DAC - 10G SFP+ Direct Attach Cable, passive, DDM, cisco comp., 3m

DAC - 10G SFP+ Direct Attach Cable, passive, DDM, cisco comp., 3m

Цена без ДДС: 35.00лв.
Цена с ДДС: 42.00лв.
Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Wireless Wire Cube - CubeG-5ac60adpair - 2бр

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
PowerBox Pro - RB960PGS-PB

PowerBox Pro - RB960PGS-PB

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.