Количка

0 артикула
Начало MikroTikИНТЕРФЕЙСИ и АКСЕСОАРИ20км SFP модули Комплект GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550), SC конектор, DFB Лазер DDM

20км SFP модули Комплект GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550), SC конектор, DFB Лазер DDM

Цена без ДДС: 70.00лв.
Цена с ДДС: 84.00лв.
  • Код:
    SFPGGS20
  • Тегло:
    0.200 кг

Комплект SFP BiDi модули GigaStream за оптични връзки до 20км. Съвместими с MikroTik.

Тип: Single Mode

Конектор: SC

Марка:

На Склад

Брой:
Добави в желани

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 20км
SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 20км
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 20km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel
ФайлИнформация
SFP-BIDI-DataSheet [PDF, 437.02 KB]

Нови продукти

Най-продавани