Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PBE-5AC-400-ISO - PowerBeam 5AC 400mm, Isolator

- 5GHz airMAX AC Бридж с RF Изолиран Рефлектор

- Постоянната Ширина на Лъча Увеличава Шумовия Имунитет

- Рефлектора с ISO-Дизайн Подобрява RF Изолацията

- Високоскоростен Процесор за Отлична Производителност

PowerBeam AC ISO насочва радиочестотната енергия в по-тесен лъч, а ISO-дизайна на рефлектора подобрява изолацията на радиочестотни смущения. С комбинацията от фокусирана насоченост на лъча и RF изолация, този PowerBeam има много високо ниво на шумов имунитет. Това е особено важно в райони с много на брой устройства работещи на 5GHz обхват и съответно високо ниво на RF зашумяване.

ВИДЕО PBE-5AC-400-ISO

LINK CALCULATOR

Цена без ДДС: 196.00лв.
Цена с ДДС: 235.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Файл Информация
PowerBeam_ac_ISO_DS [PDF, 6.93 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.