Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

CSB GP12120 - 12V, 12Ah

ПРИЛОЖЕНИЯ:

  • Непрекъсваеми токозахранващи устройства – UPS;
  • Системи за сигурност и пожарoизвестителни системи;
  • Системи за аварийно осветление;
  • Телекомуникационно оборудване;
  • Аварийно осветление;
  • Преносимо оборудванe;
  • Електрически инструменти;
  • Портативна апаратура;
  • Битови електоуреди – косачки, прахосмукачки и др.;

  • Марка:
  • Код: GP12120
  • Тегло: 4.000 кг
Цена без ДДС: 60.00лв.
Цена с ДДС: 72.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Без нужда от поддръжка - Затворени, клапанно регулирани оловни акумулаторни батерии - Експлоатационен живот: 3 до 5 години

Работи във всяко положение - Бързо зареждане, висок капацитет - Висока енергийна плътност

 

Модел - GP12120

Технология - Absorbed Glass Mat (AGM)

Химия - Оловно-киселинна

Капацитет - 12 AH

Напрежение - 12V

Проектиран живот - 3 – 5 години

Клема F1 – 4.75mm или F2 – 6.35mm

Дължина - 151 mm, Широчина 98 mm, Височина 94 mm

Обща височина - 100 mm

Тегло - 3.670 кг

Работна температура -15°C до +50 °C

Гаранция - 2 Години

Контейнер - ABS(UL 94-HB/File E50263)

Производител - CSB

Файл Информация
GP12120-2 [PDF, 716.52 KB]

Нови продукти

Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.