Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

ZTE ZXR10 1160-8T - Гигабитов 8 портов Суич

1160-8T е 8-портов Gigabit неуправляем интелигентен комутатор от серията ZXR10 1000 на ZTE. Поддържа механизъм за автоматична Ethernet идентификация. Комутаторът може да идентифицира MDI / MDIX автоматично и е идеален за офис и семейно ползване. 

Характеристики

 
  • Фиксирани портове: 8GE RJ45
  • Switching capacity: 16 Gbps
  • Packet forwarding rate: 11.9 MPPS
  • MAC table capacity: 8k
  • Захранване в комплекта 12V DC / 0.5A
  • Максимална консумация на енергия 5.6W
    Код: zte-8g
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 40.00лв.
Цена с ДДС: 48.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
zte 8t [PDF, 1015.94 KB]
zte-zxr10-1160-8t-ce [PDF, 3.22 MB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.