Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

PATCHCORD SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 2M

PatchCord SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 2M

    Код: SC-SC/UPC2
  • Тегло: 0.150 кг
Цена без ДДС: 7.00лв.
Цена с ДДС: 8.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

SC/UPC – SC/UPC  SX   SM  

G657A   ɸ3.0   2M   9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.16 dB (+ 0.1 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)

Нови продукти

GPEN11 - ПОЕ инжектор за стенен монтаж

GPEN11 - ПОЕ инжектор за стенен монтаж

Цена без ДДС: 16.00лв.
Цена с ДДС: 19.20лв.
HGO-antenna-OUT

HGO-antenna-OUT

Цена без ДДС: 16.00лв.
Цена с ДДС: 19.20лв.
DISC Lite5 ac - RBDiscG-5acD

DISC Lite5 ac - RBDiscG-5acD

Цена без ДДС: 85.50лв.
Цена с ДДС: 102.60лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.
 LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

LBE-5AC-Gen2 - airMAX AC CPE

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.