Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

24F Оптичен кабел с KRP - 2км

    Код: 24F
  • Тегло: 95.000 кг
Цена без ДДС: 1,500.00лв.
Цена с ДДС: 1,800.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

FIBRE PROPERTIES for 1km

ATTENUATION  @ 1310 nm 

                            @ 1550 nm 

dB/km  

< 0.38 Max  & < 0.35 Average 

< 0.25 Max  & < 0.22 Average 

CHROMATIC DISPERSION

1285-1330 nm 

 At 1550 nm

ps/nm.km 

 

< 3.5 

< 18.0

ZERO DISPERSION WAVELENGTH

nm

1300 to 1324

ZERO DISPERSION SLOPE

ps/nm2.km

< 0.092

CABLE CUT OFF WAVELENGTH

nm

< 1260

 POLARISARION MODE DISPERSION

ps/root km

<  0.2

MODE FIELD DIAMETER at 1310 nm

um

9.3 + 0.5

CORE- CLAD CONCENTRICITY ERROR

um

< 0.6

CLADDING NON CIRCULARITY

%

< 1.0

CLADDING DIAMETER

um

125 + 1.0

COATING DIAMETER

um

245 + 10

MECHANICAL & ENVIRONMENTAL PROPERTIES 

MAX. TENSILE STRENGTH 

800 Newton 

MAX. INSTALLATION TENSION – SHORT TERM     

1500 Newton

CRUSH RESISTANCE                     

2000 Newton/10 cm

MINIMUM BENDING RADIUS - TEMPORARY

70 mm

MINIMUM BENDING RADIUS - PERMENANT

140 mm

MAX. OPERATING/ INSTALLATION TEMPERATURE

- 60 oC to + o60 C

PHYSICAL & DIMENSIONS PROPERTIES 

NO. OF FIBRES 

24F 

TYPE OF FIBRE 

SM G652 D 

STRENGTH MEMBER 

KRP& GLASS YARN REINFORCEMENT 

COLOUR OF FIBRE 

BLUE, ORANGE,GREEN, BROWN, SLATE, WHITE, RED, BLACK, YELLOW, VIOLET, PINK & AQUA 

OUTER SHEATH MATERIAL 

HDPE 

OUTER SHEATH THICKNESS 

1.4mm nominal 

OUTER CABLE DIAMETER 

7.2 + 0.5 m

CABLE WEIGHT 

46+/- 5Kg/km 

PRINTING ON CABLE 

AS PER CUSTOMER’S REQUIREMENTS 

STANDARD LENGTH 

2,3,4 + 10% KMS 

Нови продукти

MikroTik cAP XL ac - RBcAPGi-5acD2nD-XL

MikroTik cAP XL ac - RBcAPGi-5acD2nD-XL

Цена без ДДС: 165.00лв.
Цена с ДДС: 198.00лв.
ES-8-150W

ES-8-150W - ПоЕ Суич 8 порт - EdgeSwitch 8 150W

Цена без ДДС: 349.00лв.
Цена с ДДС: 418.80лв.
HGO-LTE-W

HGO-LTE-W

Цена без ДДС: 14.00лв.
Цена с ДДС: 16.80лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
PowerBeam M5 400

PBE-M5-400 - PowerBeam M5 400

Цена без ДДС: 145.00лв.
Цена с ДДС: 174.00лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 32.60лв.
Цена с ДДС: 39.12лв.