Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

2F Оптичен Кабел с KRP - 2км

MECHANICAL & ENVIRONMENTAL PROPERTIES

1. MAX. TENSILE STRENGTH: 500 Newton
2. CRUSH RESISTANCE: 1000 Newton/10 cm
3. MINIMUM BENDING RADIUS: 85 mm
4. MAX. OPERATING/ INSTALLATION TEMPERATURE: - 60 C to + 60 C

    Код: 2F
  • Тегло: 45.000 кг
Цена без ДДС: 620.00лв.
Цена с ДДС: 744.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

MECHANICAL & ENVIRONMENTAL PROPERTIES

1.  MAX. TENSILE STRENGTH: 500 Newton
2. CRUSH RESISTANCE: 1000 Newton/10 cm
3.  MINIMUM BENDING RADIUS: 85 mm
4. MAX. OPERATING/ INSTALLATION TEMPERATURE: - 60 C to + 60 C

 

 

FIBRE PROPERTIES for 1km

ATTENUATION  @ 1310nm 

                               @1550 nm 

dB/km 

< 0.38 Max  & <0.35 Average 

< 0.25 Max  & <0.22 Average 

CHROMATICDISPERSION 

                          1285-1330 nm 

                              At1550 nm 

ps/nm.km 

 

< 3.5   

< 18.0 

ZERO DISPERSIONWAVELENGTH 

nm 

1300 to 1324 

ZERO DISPERSIONSLOPE 

ps/nm2.km 

< 0.092 

CABLE CUT OFFWAVELENGTH 

nm 

< 1260 

POLARISARION MODEDISPERSION 

ps/root k

<  0.2 

MODE FIELD DIAMETERat 1310 nm 

um 

9.3 + 0.5 

CORE- CLADCONCENTRICITYERROR 

um 

< 0.6 

CLADDING NONCIRCULARITY 

< 1.0 

CLADDING DIAMETER 

um 

125 + 1.0 

COATING DIAMETER 

um 

245 + 10 

 

 

PHYSICAL & DIMENSIONS PROPERTIES         2F 

TYPE OF FIBRE 

SM G652 D 

STRENGTH MEMBER 

ARAMID REINFORCED PLASTIC ROD (2 Nos.) & GLASS YARN REINFORCEMENT 

COLOUR OF FIBRE 

BLUE, ORANGE 

OUTER SHEATH MATERIAL 

P.E. 

OUTER SHEATH THICKNESS 

1.3mm nominal 

OUTER CABLE DIAMETER 

5.0 + 0.1 mm 

CABLE WEIGHT 

22 + 2 Kg/Km 

PRINTING ON CABLE 

AS PER CUSTOMER’S REQUIREMENTS 

STANDARD LENGTH 

4 + 10% KMS 

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.