Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

ZTE E5501 - Безжичен N Рутер 300Mbps

The E5501 is a wireless-N router designed for residential users that offers wireless speeds up to 300 Mbps. The E5501 has one Fast Ethernet interface for uplink and four Fast Ethernet interfaces for downlink.

    Код: ZXHN E5501
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 32.00лв.
Цена с ДДС: 38.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

WAN 

PPPoE (Always on/On demand/Manual) 

Static IP/Dynamic IP 

Wi-Fi 

Frequency /Data Rate 

2.4 GHz @300 Mbps 

Standards 

IEEE 802.11 b/g/n 

Security 

64/128-bit WEP, WPA/WPA2 , WPA-PSK, WPA2-PSK encryption 

SSID 

Broadcast/Hidden SSIDs 

Wireless Settings 

Output power control , Data rate setting, Bandwidth selection 

Transmit Power 

20dBm 

Firewall/Security 

DoS prevention 

NAPT/ALG/VPN pass-through 

URL /IP/MAC filtering , black list/white list 

Wireless white list, SSID broadcast control 

Router 

UPnP IGD with NAT traversal/port forwarding 

Dynamic DNS relay 

DHCP server/client 

SNTP 

Management 

Local management/Web based management/Remote management 

Applications 

Parental controls 

DMZ/UPnP 

Bandwidth control 

Package 

1xE 5501 router, 1xEthernet cable, 1xpower adapter,1xInstallation guide 

Файл Информация
datasheet zte [PDF, 430.77 KB]
user-guide-bg [PDF, 308.33 KB]

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.