Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

NVR‐4016PS - 16 Канален H.264 NVR

NVR‐4016PS

• Professional NVR
• Video Input/Output:
VGA 1CH out; 1 x HDMI (1080P) Out
• Playback: 4CH*1080P@25fps
• Compressed Format:16CH*1080P@25fps 

Цена без ДДС: 200.00лв.
Цена с ДДС: 240.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Model NO.

NVR-4016PS

Sensor

Hi3535

Video Input

16CH

Video Output

VGA 1CH out;  1 x HDMI (1080P) Out

Compressed Format

16CH*3.0MP@25fps

16CH*1080P@25fps

Playback Resolution

4CH*3.0MP@25fps

4CH*1080P@25fps

POE Function

N/A

Audio In/out

RCA 16CH/1CH

Storage

  2 SATA ports(Max 8TB)USB2.0 x2

Playback Mode

 Normal Play, Fast Forward, Fast Rewind, Frame by Frame, Zoom In /Out

Network

  RJ45 port / 10M / 1000M Adaptive IP Address ; TCP/IP, DHCP, UDP, SMTP, NTP

Settings

Motion Detection, Privacy Mask, PTZ Control, Smart Video Search, Cut backup

Backup

 Network Download / USB movable HDD / SATA HDD, RS485

Remote Review

QR Code Scan Mobile view(iPhone, Android, Windows, Blackberry, Symbian, etc.)

Lanuage

 18 kinds of Languages

CMS Software

 Support Windows XP / Windows Vista / Windows 7/ Windows 8

P2P/Cloud

iCloud Software, one-click online; Support IE, Firefox, Google Chrome, Mac OS,Safari,

Onvif

Support

3G/WIFI

N/A

Size(mm)

435mm*320mm*95m

Weight

2.8 KG/5PCS Per Carto

Файл Информация
Accessing NVR from Chrome and Firefox [ZIP, 6.61 MB]
AS-N1610HC [PDF, 272.42 KB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.