Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

TP-LINK Cable/DSL Router for Home, Built-in 4-port Switch

TP-LINK Cable/DSL Router for Home, Built-in 4-port Switch:
The TL-R402M Multifunctional Broadband Router is specially designed for small enterprise, office and SOHO(Small Office/Home Office) to access the Internet. It features strong functions, high performance, and easy configuration router. The TL-R402M provides many management functions, including system, DHCP server, virtual server, DMZ host, firewall, and static routing table.

  • Марка:
  • Код: TL-R402M
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 25.00лв.
Цена с ДДС: 30.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
TP-LINK Cable/DSL Router for Home, Built-in 4-port Switch:
 
-Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u standards.
-1 10/100M Auto-Sensing WAN RJ45 port(Auto MDI/MDIX), 4 10/100M Auto-Sensing LAN RJ45 ports( Auto MDI/MDIX).
-Shares data and Internet access for users, supporting PPPoE, Dynamic IP, Static IP, L2TP, - BigPond Cable Internet access.
-Supports TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT.
-Built-in Firewall supporting Domain Name filtering, and MAC address filtering.
-Supports Virtual Server, Special Application, and DMZ host.
-Supports Static Routing, VPN pass-through.
-Supports firmware web-site upgrade.
-Supports Remote and Web management.

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.