Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

OmniTIK bundled with FIVE SXT client devices

We are now offering the OmniTIK bundled with FIVE SXT client devices -for the price of five SXT units, you get a complete kit.сдфдфсфдс

  • Марка:
  • Код: RB-SIX-PACK
  • Тегло: 6.000 кг
Data sheet: /files/data/pdf/omnitik-sxt-sixpack.pdf|Click here to view product data sheet.
Цена без ДДС: 655.00лв.
Цена с ДДС: 786.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 12.51лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
OmniTIK is a weatherproof outdoor AP with dual-polarized omni antennas - the perfect companion for the SXT, or for any other 5GHz 802.11a/n standard device. Weatherproof, durable and ready to use. It has five 10/100 Ethernet ports, PoE support and a built-in 400mW 802.11a/n wireless radio. Full RouterOS feature set to control all networking in your tower. SXT is a low cost, high speed 5GHz wireless device. It has a dual chain antenna and supports 802.11n and Nv2 TDMA technology to achieve 200Mbit throughput speed! Complete with a ready to mount enclosure and built-in antenna, this is the perfect CPE! With SXT, connect from up to 5Km to the OmniTIK AP.

Нови продукти

UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

US-16-XG, 10G 16-Port Managed Aggregation UniFi Switch

Цена без ДДС: 941.00лв.
Цена с ДДС: 1,129.20лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.