Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

CCR1016-12G -16 ядрен Cloud Core рутер, 2GB

CCR1016-12G - 16 ядрен Cloud Core рутер "industrial" клас. Процесор Tilera и 2GB RАМ осигуряват високата производителност - милиони пакети за секунда.

  • Марка:
  • Код: CCR1016-12G
  • Тегло: 2.400 кг
Цена без ДДС: 909.00лв.
Цена с ДДС: 1,090.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 9.00лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

CCR1016 - 16 ядрен Cloud Core рутер "industrial" клас. Процесор Tilera и 2GB RАМ осигуряват високата производителност - милиони пакети за секунда. Cloud Core рутерa e с инсталирана Router OS level 6 - напълно функционална рутер оперцаионна система поддържаща много функции, като - Dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration and monitoring. Устройството се предлага в кутия за монтаж в комуникационен шкаф 1U, има 12 гигабит етърнет порта, сериен порт и USB порт. В комплект с захранващ адаптер и USB OTG кабел.
 

Product code CCR1016-12G
CPU speed 1.2GHz
CPU cores 16
RAM 2GB
Architecture Tile GX
LAN ports 12
Gigabit Yes
MiniPCI 0
USB Yes
Power Jack IEC C14 standard connector 110/220V (PSU included)
PoE Yes
Voltage Monitor Yes
CPU temperature monitor Yes
PCB temperature monitor No
Dimensions 355x145x55cm
Operating System RouterOS v6 (64bit)
Temperature range Max ambient temperature 50C @1.2Ghz; 70C @1Ghz CPU core frequency
RouterOS License L6
Current Monitor Yes
CPU Tilera Tile-Gx16
Max Power consumption 38W
Файл Информация
Block Diagram - CCR1036 [PDF, 91.17 KB]
tilegx_3.13 [FWF, 123.4 KB]
Quick Guide - ccr-series-qg_1377085251(1) [PDF, 649.14 KB]
Brochure - CCR1016-12G [PDF, 632.49 KB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.