Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

CRS125-24G-1S-RM - Cloud Рутер Суич 1U

CRS125-24G-1S-RM - Cloud Рутер Суич - напълно функционален Layer3 суич с инсталирана Router OS Level 5. Всички специфични "Суич настройки" са достъпни в специалното "Switch Menu", но ако е нужно - всичко портове могат да се махнат от Суич настройките и да се използват за рутиране.

  • Марка:
  • Код: CRS125-24G-1S-RM
  • Тегло: 1.700 кг
Цена без ДДС: 260.00лв.
Цена с ДДС: 312.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

CRS125-24G-1S-RM - Cloud Рутер Суич - напълно функционален Layer3 суич с инсталирана Router OS Level 5. Всички специфични "Суич настройки" са достъпни в специалното "Switch Menu", но ако е нужно - всичко портове могат да се махнат от Суич настройките и да се използват за рутиране. Вие избирате за какво да се ползвате портовете - комутиране или маршрутизиране.

Перфектен SOHO гейтуей рутер и суич в едно устройство:

*Етърнет, Оптика или 4G(с допълнителен УСБ модем) гейтуей връзка с интернет

*RouterOS гейтуей/файъруол/VPN рутер с пасивно охлаждане

*До 25 комутиращи порта - 1хSFP и 24х RJ45

В комплекта: Рутер Суич, 1U кутия и захранващ адаптер

Product specifications

Details
Product code CRS125-24G-1S-RM
CPU nominal frequency 600 MHz
SFP DDMI Yes
CPU core count 1
Architecture MIPS-BE
Size of RAM 128 MB
10/100 Ethernet ports 0
10/100/1000 Ethernet ports 24
MiniPCI slots 0
MiniPCI-e slots 0
Wireless chip model None
Number of USB ports 1
Power Jack 8-28V DC
Voltage Monitor Yes
CPU temperature monitor No
PCB temperature monitor Yes
Dimensions 443x142x44mm
Operating System RouterOS
Operating temperature range -35C to +65C tested
Current Monitor No
CPU AR9344-DC3A-R
SFP ports 1
USB slot type microUSB type AB

 

 

Нови продукти

 UAP-AC-IW

UAP-AC-IW

Цена без ДДС: 155.00лв.
Цена с ДДС: 186.00лв.
Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.

Най-продавани

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 85.00лв.
Цена с ДДС: 102.00лв.