Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

@irLAN 1F04G Smart is a network switch with 1 x 1G SFP port + 4 x 10/100/1000 Ethernet ports - Port Based VLAN

Suitable for solutions such FTH / FTB, alone or in combination with FGS-2924R, as an optical gigabit SFP port is the connection to the ISP, and the other Ethernet ports to subscribers. The switch is equipped with an EEPROM which can be recorded for different configurations. The configuration shipped is port based vlan.

Цена без ДДС: 45.00лв.
Цена с ДДС: 54.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

 UAP-AC-IW

UAP-AC-IW

Цена без ДДС: 155.00лв.
Цена с ДДС: 186.00лв.
Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.

Най-продавани

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
LHG 5

LHG 5 - RBLHG-5nD - Mikrotik Интегрирана Антена

Цена без ДДС: 85.00лв.
Цена с ДДС: 102.00лв.