Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

LAN Chip for Ubiquiti Netowrks Nano and Loco Series and for Mikrotik RB411 Series (Spare Part)

Operating at 2.5 volts to meet low voltage and low power requirements, it is a 10BaseT/100BaseTX/FX Physical Layer Transceiver, which provides an MII to transmit and receive data. It contains the 10BaseT Physical Medium Attachment (PMA), Physical Medium Dependent (PMD), and Physical Coding Sub-layer (PCS) functions.

    Код: Lan Chip
  • Тегло: 0.050 кг
Цена без ДДС: 25.00лв.
Цена с ДДС: 30.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.
UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

UF-SM-10G - SFP+ 10G Single Mode, Dual LC, 10km

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.

Най-продавани

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.