Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

Atheros LAN Chip for Ubiquiti Netowrks Nano and Loco Series and for Mikrotik RB411 Series (Spare Part)

it is a 10BaseT/100BaseTX/FX Physical Layer Transceiver, which provides an MII to transmit and receive data. It contains the 10BaseT Physical Medium Attachment (PMA), Physical Medium Dependent (PMD), and Physical Coding Sub-layer (PCS) functions.

    Код: Atheros Lan Chip
  • Тегло: 0.050 кг
Цена без ДДС: 25.00лв.
Цена с ДДС: 30.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Нови продукти

 UAP-AC-IW

UAP-AC-IW

Цена без ДДС: 155.00лв.
Цена с ДДС: 186.00лв.
Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC

Цена без ДДС: 1.50лв.
Цена с ДДС: 1.80лв.
UF-RJ45-10G

UF-RJ45-10G

Цена без ДДС: 117.00лв.
Цена с ДДС: 140.40лв.

Най-продавани

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 97.00лв.
Цена с ДДС: 116.40лв.
cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

Цена без ДДС: 101.00лв.
Цена с ДДС: 121.20лв.
hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.