Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

SeaMax SA-WR314N - Безжичен Рутер 300Mbps

SeaMax SA-WR314N е безжичен рутер, предназначен за дома и офиса, с безжични скорости до 300 Mbps. Устройството разполага с 1x 10/100Mbps WAN интерфейс за връзка с интернет, четири 10/100Mbps LAN интерфейса за връзка към мрежови устройства в локалната мрежа и 1 х WiFi 300 Mbps радио интерфейс за връзка с безжични устройства.

Безжична сигурност: 64/128-bit WEP, WPA /WPA2-Personal (TKIP/AES)
Антени: 2x5dBi омни фиксирани
Захранване: 5VDC / 1A
 

  • Марка:
  • Код: SA-WR314N
  • Тегло: 0.500 кг
Цена без ДДС: 21.00лв.
Цена с ДДС: 25.20лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

 

Файл Информация
Manual_bg [PDF, 1.23 MB]

Нови продукти

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.
Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Wireless Wire nRAY - nRAYG-60adpair

Цена без ДДС: 419.00лв.
Цена с ДДС: 502.80лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.