Език: BG
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

10G SFP+ GigaStream SFP-10G-03 - 850nm 300m Multi-Mode Transceiver with Digital Diagnostic and Monitoring

SFP-10G-03 e МултиМод SFP+ 10G модул за оптчни връзки до 300м. Съвместим с MikroTik.

  • 850nm VCSEL Transmitter
  • Distance up to 300m @50 / 125 um MMF
  • Operating data rate up to 10.3Gbps
  • Multirate compliance for Ethernet and Fiber Channel
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Sub watt power consumption: 0.65W
  • Duplex LC Connector Interface
  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant to SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW
  • Dispersion tolerance up to 40ps/nm over G.651
  • СПЕЦИФИКАЦИЯ

  • Марка:
  • Код: SFP-10G-03
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 39.00лв.
Цена с ДДС: 46.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

IEEE 802.3ae-2002 = Standard 10G BASE SR = Data Rate 10.3125 GBd
10G Fiber Channel = Standard 1200-Mx-SNI = Data Rate 10.51875 GBd
8G Fiber Channel = Standard 800-Mx-SN-I = Data Rate 8.5 GBd
4G Fiber Channel = Standard 400-Mx-SN-I = Data Rate 4.250 GBd
2G Fiber Channel = Standard 200-Mx-SN-I = Data Rate 2.125 GBd

  • 850nm VCSEL Transmitter
  • Distance up to 300m @50 / 125 um MMF
  • Operating data rate up to 10.3Gbps
  • Multirate compliance for Ethernet and Fiber Channel
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Sub watt power consumption: 0.65W
  • Duplex LC Connector Interface
  • *Digital Diagnostic and Monitoring (DDM)
  • Hot Pluggable
  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant to SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW
  • Dispersion tolerance up to 40ps/nm over G.651
  • Operating Case Temperature: 0C to +70C

 

Digital Diagnostic and Monitoring Ви дава възможност да следите в реално време най-важните параметри на оптичния линк - оптична изходна мощност, затихване по трасето, температура и захранващо напрежение на SFP+ модула.

Файл Информация
SFP-10G-03 [PDF, 433.6 KB]

Нови продукти

CRS309-1G-8S+IN

CRS309-1G-8S+IN

Цена без ДДС: 393.00лв.
Цена с ДДС: 471.60лв.
AF60-LR - airFiber 60 LR

AF60-LR - airFiber 60 LR

Цена без ДДС: 780.00лв.
Цена с ДДС: 936.00лв.
KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

KNOT - RB924i-2nD-BT5&BG77

Цена без ДДС: 152.00лв.
Цена с ДДС: 182.40лв.

Най-продавани

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 93.00лв.
Цена с ДДС: 111.60лв.
PowerBeam M5 400

PBE-M5-400 - PowerBeam M5 400

Цена без ДДС: 145.00лв.
Цена с ДДС: 174.00лв.