Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула
Филтри

10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-20 A и B - 3km single-mode Transceiver with DDM

SFP+ 10G BIDI модули комплект Single Mode по едно влакно за оптични връзки от 0км до 3км. Съвместими с MikroTik. За модули за по-големи разстояния - моля свържете се с нас.

Комплектът включва:

  • 1 брой 10G SFP+ GigaStream SFP+10GBX3U-C - Tx1270nm/Rx1330nm 3km single-mode Transceiver with Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1 брой 10G SFP+ GigaStream SFP+10GBX3D-C - Tx1330nm/Rx1270nm 3km single-mode Transceiver with Digital Diagnostic and Monitoring

  • Марка:
  • Код: SFP+10G-BIDI
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 175.00лв.
Цена с ДДС: 210.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

IEEE 802.3ae-2002 = Standard 10G BASE LR = Data Rate 10.3125 GBd


*10G Fiber Channel = Standard 1200-SM-LC-L = Data Rate 10.51875 GBd
*8G Fiber Channel = Standard 800-SM-LC-L = Data Rate 8.5 GBd
*4G Fiber Channel = Standard 400-SM-LC-L = Data Rate 4.250 GBd
*2G Fiber Channel = Standard 200-SM-LC-L = Data Rate 2.125 GBd
*Модули поддържащи Fiber Channel се доставят с предварителна заявка.

  • 1270nm / 1330нм DFB laser transmitter
  • Distance up to 3km
  • Power budget 12dB at least
  • Multirate compliance for Ethernet and Fiber Channel
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Sub watt power consumption: >1,5W
  • Single LC Connector Interface
  • *Digital Diagnostic and Monitoring (DDM)
  • Hot Pluggable
  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant to SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW
  • Laser Class 1 IEC / CDRH compliant
  • RoHS 6/6 compliant
  • Operating Case Temperature: 0C to +70C

Digital Diagnostic and Monitoring Ви дава възможност да следите в реално време най-важните параметри на оптичния линк - оптична изходна мощност, затихване по трасето, температура и захранващо напрежение на SFP+ модула.

Нови продукти

Ubiquiti UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter

Ubiquiti UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter

Цена без ДДС: 14.00лв.
Цена с ДДС: 16.80лв.
LCupc-LCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 2m - Оптична Пач Корда

LCupc-LCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 2m - Оптична Пач Корда

Цена без ДДС: 12.00лв.
Цена с ДДС: 14.40лв.
SCupc-SCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 3m - Оптична Пач Корда

SCupc-SCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 3m - Оптична Пач Корда

Цена без ДДС: 10.00лв.
Цена с ДДС: 12.00лв.

Най-продавани

hAP lite - Бечжичен Рутер

hAP lite Classic - RB941-2nD - Mikrotik Домашен АП

Цена без ДДС: 34.00лв.
Цена с ДДС: 40.80лв.
Loco5AC, NanoStation AC Loco

Loco5AC, NanoStation AC Loco

Цена без ДДС: 79.50лв.
Цена с ДДС: 95.40лв.
hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC

hAP AC2 - RBD52G-5HacD2HnD-TC - На Склад!

Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.