Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

Цена без ДДС: 38.00лв.
Цена с ДДС: 45.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1) [PDF, 4.8 MB]

Нови продукти

Wireless Wire Dish - RBLHGG-60adkit

Wireless Wire Dish - RBLHGG-60adkit

Цена без ДДС: 424.00лв.
Цена с ДДС: 508.80лв.
LtAP mini LTE kit - RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

LtAP mini LTE kit - RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

Цена без ДДС: 182.00лв.
Цена с ДДС: 218.40лв.
SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

Цена без ДДС: 199.00лв.
Цена с ДДС: 238.80лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
Loco M2

Loco M2

Цена без ДДС: 75.00лв.
Цена с ДДС: 90.00лв.
LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.