Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

UF-SM-1G-S - Single Mode 3km - Комплект 2бр

Supported Media - Single-Mode Fiber

Connector Type - LC (1)

BiDi - YES

TX Wavelength - Blue-1310 nm, Yellow-1550 nm

RX Wavelength - Blue-1550 nm, Yellow-1310 nm

Data Rate - 1.25 Gbps SFP

Cable Distance - 3 km

Цена без ДДС: 38.00лв.
Цена с ДДС: 45.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
U_Fiber_Modules_FiberCable_DS (1) [PDF, 4.8 MB]

Нови продукти

Dahua HCVR4108C-S3 - 8 Канален Цифров Видео Рекордер - 720p

Dahua HCVR4108C-S3 - 8 Канален Цифров Видео Рекордер - 720p

Цена без ДДС: 163.00лв.
Цена с ДДС: 195.60лв.
Dahua HCVR4104C-S3 - 4 Канален Цифров Видео Рекордер - 720p

Dahua HCVR4104C-S3 - 4 Канален Цифров Видео Рекордер - 720p

Цена без ДДС: 115.00лв.
Цена с ДДС: 138.00лв.
Dahua IPC-HDBW1420E-0360B

Dahua IPC-HDBW1420E-0360B

Цена без ДДС: 198.00лв.
Цена с ДДС: 237.60лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.