Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

40км-10G-SFP+ Single Mode-DDM Комплект Модули

Комплектът включва:

  • 1 брой 10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-40A - Tx1270nm/Rx1330nm 40km single-mode Transceiver with Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1 брой 10G SFP+ GigaStream BIDI-10G-SFP-40B - Tx1330nm/Rx1270nm 40km single-mode Transceiver with Digital Diagnostic and Monitoring
    Код: GGS40km
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 590.00лв.
Цена с ДДС: 708.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

ИЗЧЕРПАН ПРОДУКТ

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

IEEE 802.3ae-2002 = Standard 10G BASE LR = Data Rate 10.3125 GBd


*10G Fiber Channel = Standard 1200-SM-LC-L = Data Rate 10.51875 GBd
*8G Fiber Channel = Standard 800-SM-LC-L = Data Rate 8.5 GBd
*4G Fiber Channel = Standard 400-SM-LC-L = Data Rate 4.250 GBd
*2G Fiber Channel = Standard 200-SM-LC-L = Data Rate 2.125 GBd

 

  • 1270nm / 1330нм DFB laser transmitter
  • Distance up to 40km
  • Power budget 16dB at least
  • Multirate compliance for Ethernet and Fiber Channel
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Sub watt power consumption: >1,5W
  • Single LC Connector Interface
  • *Digital Diagnostic and Monitoring (DDM)
  • Hot Pluggable
  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant to SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW
  • Laser Class 1 IEC / CDRH compliant
  • RoHS 6/6 compliant
  • Operating Case Temperature: 0C to +70C

Digital Diagnostic and Monitoring Ви дава възможност да следите в реално време най-важните параметри на оптичния линк - оптична изходна мощност, затихване по трасето, температура и захранващо напрежение на SFP+ модула.

Файл Информация
10G_BIDI_SFPplus_40km [PDF, 769.63 KB]

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.