Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 20км

  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 20km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel

    Код: SFPGGS20
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 70.00лв.
Цена с ДДС: 84.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
SFP-BIDI-DataSheet [PDF, 437.02 KB]

Нови продукти

Wireless Wire Dish - RBLHGG-60adkit

Wireless Wire Dish - RBLHGG-60adkit

Цена без ДДС: 424.00лв.
Цена с ДДС: 508.80лв.
LtAP mini LTE kit - RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

LtAP mini LTE kit - RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

Цена без ДДС: 182.00лв.
Цена с ДДС: 218.40лв.
SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

Цена без ДДС: 199.00лв.
Цена с ДДС: 238.80лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

LHG XL 5 ac - RBLHGG-5acD-XL

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
NanoStation M5

NanoStation M5

Цена без ДДС: 136.00лв.
Цена с ДДС: 163.20лв.