Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

SFP МОДУЛИ КОМПЛЕКТ GigaStream BIDI-LX-A(Tx1310) и BIDI-LX-B(Tx1550) 1.25 G SC конектори DFB Лазер DDM 20км

  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Simplex SC connector
  • Up to 20km
  • TX 1310nm (BIDI LX-A) / TX 1550nm (BIDI LX-B)
  • Very low jitter
  • Metal enclosure, for lower EMI
  • Single 3.3V power supply
  • Low power dissipation <500mW
  • Extended operating temperature range: -0°C to +70°C
  • DDM - Digital Diagnostic and Monitoring
  • 1.25Gb/s 1000Base-LX
  • 1.0625Gb/s Fibre Channel

    Код: SFPGGS20
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 70.00лв.
Цена с ДДС: 84.00лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни
Файл Информация
SFP-BIDI-DataSheet [PDF, 437.02 KB]

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.