Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

PATCHCORD SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 2M

PatchCord SM SC-SC/UPC SIM 3.0MM 2M

    Код: SC-SC/UPC2
  • Тегло: 0.150 кг
Цена без ДДС: 7.00лв.
Цена с ДДС: 8.40лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.67лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

SC/UPC – SC/UPC  SX   SM  

G657A   ɸ3.0   2M   9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.16 dB (+ 0.1 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)

Нови продукти

SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

SXT LTE Kit - RBSXTR&R11e-LTE

Цена без ДДС: 199.00лв.
Цена с ДДС: 238.80лв.
CRS328-4C-20S-4S+RM

CRS328-4C-20S-4S+RM

Цена без ДДС: 525.00лв.
Цена с ДДС: 630.00лв.
wsAP ac lite - RBwsAP-5Hac2nD

wsAP ac lite - RBwsAP-5Hac2nD

Цена без ДДС: 72.00лв.
Цена с ДДС: 86.40лв.

Най-продавани

Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 135.00лв.
Цена с ДДС: 162.00лв.
LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 84.00лв.
Цена с ДДС: 100.80лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.