Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

Hisense LTE4302M-BC+

Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G single mode SFP transceiver compatible with Huwei, ZTE and Fiberhome EPON.

    Код: LTE4302M-BC+
  • Тегло: 0.100 кг
Цена без ДДС: 89.00лв.
Цена с ДДС: 106.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G single mode SFP transceiver compatible with Huwei, ZTE and Fiberhome EPON.

 

Specification:

 

Absolute Maximum Ratings 

Parameter 

Symbol 

Min 

Typical 

Max 

Unit 

Notes 

Storage Temperature  

TSTG 

-40 

85 

ºC 

  

Operating Relative Humidity 

    RH 

95 

  

Supply Voltage  

VCC 

-0.5 

3.7 

  

Power Dissipation 

PD 

  

  

0.9 

@70 ºC,3.5V 

 

 

 

Recommended Operating Conditions 

Parameter 

Symbol 

Min 

Typical 

Max 

Unit 

Notes 

 Ambient temperature   

Ta 

+70 

°C 

Note1 

 Supply Voltage   

VCC 

3.135 

3.3 

3.465 

  

 Data Rate 

  

1250 

Mbps 

  

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.