Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S-85DLC05D - 1.25G SFP модул, DDM, 850nm, 550м

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S-85DLC05D
  • Тегло: 0.150 кг
Цена без ДДС: 33.00лв.
Цена с ДДС: 39.60лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM 

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product specifications

Details
Product code S-85DLC05D
Data Rate 1.25G
Wavelength 850nm
Mode MM
Distance 550M
Connector Dual LC
Format SFP
Suggested price $22.00
Файл Информация
Brochure - SFP2-131002143616 [PDF, 262.56 KB]

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.