Език: BG
Валута: BGN
  • USD
  • EUR
  • BGN
Добре дошли в нашия магазин! |

Количка

0 артикула

S-35/53LC20D - Комплект SFP модули

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Марка:
  • Код: S-3553LC20D
  • Тегло: 0.200 кг
Цена без ДДС: 109.00лв.
Цена с ДДС: 130.80лв.

Ориентировъчни цени за доставка

на цена от 4.24лв.

На Склад

Брой:
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в желани Сравни

Product specifications

Details
Product code S-3553LC20D
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Mode SM
Connector LC
Format SFP
Suggested price $79.00
 
Файл Информация
sfp_all-150601132341 [PDF, 581.22 KB]
SFP2-131002143606 [PDF, 249.87 KB]

Нови продукти

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit

Wireless Wire - RBwAPG-60ad kit - 1Gbit over 60GHz Link

Цена без ДДС: 330.00лв.
Цена с ДДС: 396.00лв.
wAP LTE kit

wAP LTE kit

Цена без ДДС: 179.00лв.
Цена с ДДС: 214.80лв.
LHG HP5

LHG HP5

Цена без ДДС: 110.00лв.
Цена с ДДС: 132.00лв.

Най-продавани

LHG 5

LHG 5

Цена без ДДС: 99.00лв.
Цена с ДДС: 118.80лв.
Unifi AP, Long Range (500mw)

UAP-LR, UniFi

Цена без ДДС: 142.00лв.
Цена с ДДС: 170.40лв.
Pigtail N Female to MMCX

Pigtail N Female to MMCX

Цена без ДДС: 17.00лв.
Цена с ДДС: 20.40лв.